Duży wybór klimatyzacji dla domu

W naszej ofercie znajdziecie duży wybór urządzeń od renomowanych i najlepszych producentów klimatyzatorów. Pomagamy wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. U nas znajdziesz klimatyzatory takich firm jak:Daikin, Kasai, Fujitsu itd.

Ekologia wraz z energooszczędnością

Nasza firma stawia na nowoczesne technologie i przede wszystkim ekologię, dlatego nasze klimatyzatory są energooszczędne i tanie w eksploatacji. Wybieramy urządzenia dla domu, żeby użytkowanie nie naruszyło znacznie Twojego domowego budżetu.

Chłodzenie i ogrzewanie

Klimatyzacja, jaką oferujemy naszym klientom nie tylko chłodzi ale też może ogrzać pomieszczenie w zimę! Dwa rozwiązania, a jedno urządzenie! Zadzwoń do naszych doświadczonych konsultantów, którzy z pewnością pomogą wybrać odpowiednią domową klimatyzację.

Szybki czas realziacji

Naszym zadaniem jest zrealizowanie jak najszybciej podpisanej umowy. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień. Jeśli potrzebujesz klimatyzację skontaktuj się z nami - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

Wybór klimatyzatora

Rozmiar i rodzaj przestrzeni, którą chcesz schłodzić, będą jednym z najważniejszych czynników przy wyborze klimatyzatora domowego dla Ciebie. Na przykład, jeśli potrzebujesz schłodzić tylko jedno pomieszczenie, prawdopodobnie wystarczy jednostka przenośna lub okienna. Podobnie, jeśli jesteś najemcą i nie możesz zainstalować niczego na stałe, być może będziesz musiał skorzystać z jednostki przenośnej lub okiennej.

Jeśli nie chcesz płacić za zainstalowanie pełnego systemu HVAC, może być lepiej z tańszym systemem bezkanałowym.

Domowe klimatyzatory są dostępne w kilku typach, od dużych systemów centralnych napędzanych sprężarkami zewnętrznymi po małe jednostki typu plug-in, które stoją na podłodze lub są montowane w oknie. Bez względu na to, jaką formę przyjmują, systemy klimatyzacji mają podobne elementy robocze, w tym czynnik chłodniczy, sprężarkę, wężownice skraplacza, zawór rozprężny i wężownice parownika. Wszystkie te elementy współpracują ze sobą, aby przenosić ciepło i wilgoć z wnętrza domu na zewnątrz.


Serwis i konserwacja

Szanowny kliencie, aby zapewnić długie działanie klimatyzatorów, a także by komfort ich użytkowania, należy zadbać o odpowiednie serwisowanie urządzeń. Firma Solutions S.C. oferuje pełną obsługę zarówno w trakcie gwarancji jak i po jej zakończeniu. Zapewniamy stałą opiekę serwisową zainstalwoanych przez nas urządzeń lub firm trzecich. Gwarantujemy sztbką pomoc , podczas gdy wystąpi awaria. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Odpowiednio wykonany serwis i przeprowadzona konserwacja klimatyzatorów zagwarantuje Państwu długotrwałe działanie urządzeń.


Na co zwrócić uwagę w systemie klimatyzacji?

Przy wyborze systemu klimatyzacji ważne są dwie rzeczy: markowa jakość i doświadczenie instalatora. To prawda, że ​​dostajesz to, za co płacisz i naprawdę chcesz zainwestować w dobry produkt i mieć instalatora, który zna niuanse tego konkretnego produktu.

Wi-Fi / inteligentne sterowanie

Przydatny jest system klimatyzacji, który ma łączność z innymi systemami. Nie chcesz, aby system klimatyzacji ochładzał pomieszczenie tylko po to, aby włączyć system grzewczy i ponownie go ogrzać. Warto też mieć możliwość sterowania także systemem wentylacji, aby nie było też konfliktu z trybami bypassu letniego.

Klimatyzacją wielu marek można sterować za pomocą systemów automatyki domowej innych firm, więc jeśli ją posiadasz, upewnij się, że wybierasz zgodną markę. Przydatna jest również aplikacja, jeśli chcesz włączyć klimatyzację przed powrotem do domu lub jeśli zdarzy ci się, że zostawiłeś ją włączoną i musisz ją wyłączyć.

Ogrzewanie

Większość klimatyzatorów typu split może być również używana jako grzejnik. Są one często określane jako pompy ciepła powietrze-powietrze. Jednostek przenośnych zwykle nie można używać do ogrzewania, ponieważ chłodne powietrze nie może być odprowadzane kanałami. Jakie są najlepsze marki systemów klimatyzacji?

Marki takie jak Mitsubishi Electric, Samsung, LG, Panasonic, Daikin i Mitsubishi Heavy Industries (MHI), Hitachi, Fujitsu oferują systemy powietrza dzielonego do pojedynczych pomieszczeń.

W przypadku systemów multi-split, Mitsubishi Electric oferuje systemy, które mogą mieć do 11 jednostek wewnętrznych na jedną jednostkę zewnętrzną. Większość innych marek również ma w swoim asortymencie systemy multisplit.

Call Now ButtonZadzwoń 660441153