O nas

Nasza firma

Pracujemy na co dzień z nowoczenymi technologiami, i sami staramy się być firmą nowoczesną, świadczącą usługi na wysokim poziomie. Specjalizujemy się między innymi w projektowaniu, montażu i konfiguracji instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń oraz układów inteligentnego sterowania budynkami. Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat, przy małych i dużych projektach, dzięki czemu dzisiaj możemy się podjąć każdego wyzwania. Realizowaliśmy do tej pory instalacje teletechniczne i teleinformatyczne, zaawansowane sieci komputerowe czy sterowanie inteligentnymi domami.

Do realizowanych projektów podchodzimy z dużym zaangażowaniem i pasją, zawsze starając się spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Dopasowujemy materiały i rozwiązania dostępne na rynku w taki sposób, żeby z jednej strony zapewnić najwyższe standardy, a z drugiej wygodę i komfort użytkowania. Nie zapominamy też o ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji. Dlatego cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, uczestnicząc w szkoleniach, pokazach i prezentacjach branżowych.

Nasz zespół

Nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, nabytymi w czasie wieloletniej pracy przy wielu różnych projektach. Systematycznie podnoszą oni też swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Jako firma dbamy o to, żeby posiadali oni niezbędne uprawnienia, co jest gwarancją wysokiej fachowości i profesjonalizmu. Nasz zespół doskonale się też czuje z nowymi technologiami, dzięki czemu poradzi sobie z każdym projektem.

Nasza jakość

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość realizowanych usług, to właśnie ona jest dla nas priorytetem. Jednocześnie dbamy też o naszych klientów w wymiarze finansowym, oferując atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy projekt to inne potrzeby i oczekiwania, którym chcemy sprostać. Dysponujemy nie tylko doświadczoną kadrą, ale też nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić najwyższe standardy jakościowe.

Call Now ButtonZadzwoń 660441153